Pokochaj swoje ciało, pokochaj swoje życie

[dropcap2]M[/dropcap2]ijała godzina. Agnieszka siedziała przy stole. Blat był jedynym jej oparciem. Łokcie upominały się odpoczynek, zwłaszcza lewy. Prawą ręką kolejny raz otarła łzy. W piątek jest przyjęcie u Michała. Nie dość tego, że nie ma sukienki, to jeszcze nie może patrzeć na siebie w lustrze. W uszach dźwięczała jej rada Moniki, – „Zmień nawyk jedzenia po 18 stej”.

– Boże, co ja mam włożyć. Nic na mnie nie leży! – Karciła się w myślach. – Gdybym była, choć trochę szczuplejsza. Kolory i fasony sukienek usłały nieskutecznie podłogę, fotel i częściowo kanapę.

[dropcap2]N[/dropcap2]a łydce poczuła zimny dotyk. Przesunęła wzrok, opuchnięte oczy spotkały się z ciepłym i pełnym miłości spojrzeniem. Miki zadarł psi pyszczek i spojrzeniem kota ze Shreka czekał na pieszczotę. Agnieszka zaczęła zbierać się w sobie. Wiedziała, że powinna zwiększyć poczucie własnej wartości. 

[jbox color=”blue”]Kiedy zacząłem czytać tą książkę miałem wrażenie, że w 5 krokach nie uda się autorce zainteresować czytelnika skutecznymi zmianami. Byłem ciekawy tej książki. Przyznaję, rekomendacja na okładce i ciekawe przesłanie na pierwszej stronie podziałały. Jednej rzeczy nie wiedziałem:) Autorka jest profesjonalistką. Pobierz! tu jest fragment [jbutton color=”white” icon=”download” size=”small” link=”https://www.dropbox.com/s/a630qc5ac87f9wm/Pokochaj%20swoje%20cialo%20pokochaj%20swoje%20zycie-ZmianyNaDobre.pdf” ]PDF Free[/jbutton][/jbox] 

Znalazłaś już swoją drogę w życiu? Czy już wiesz, co na Ciebie najlepiej działa? Odkryłeś, co jest Twoim celem? Chcesz zmienić jakiś swój nawyk? Bardzo poważnie rozważ lekturę tej książki. 

Poczucie własnej wartości

NBO to piekło, jakie towarzyszy nam, na co dzień. Szpony złych przyzwyczajeń, częściej głęboko zakorzenionych nawyków dopadają Nas i wpijają się w naszą głowę. Zmieniają Nas w niewłaściwym kierunku. Autorka obejmuje w książce to, co zasługuję na wyróżnienie, każdy niezbędny obszar życia potrzebny by czuć się szczęśliwym. PRZECZYTAJ CAŁĄ KSIĄŻKĘ! Lektura pozbawiona drugiej części książki będzie uboższa i może nie spełnić oczekiwań w Twoich zmianach.  

Czy chodzi o zmianę myślenia? 

Jestem za…! Jestem za…! Jestem za…! Słyszysz to w swojej głowie? Dobijające się słowa, które potrafią wyprowadzić z poczucia własnej wartości najsilniejszego. Myślisz nie o tym, czego chcesz, lecz o tym, czego nie masz. Zastanawiasz się, czego ci brakuje, żeby być taką jak inne osoby. 

Jak poradzić sobie ze złymi nawykami myślenia? 

[dropcap2]N[/dropcap2]BO wpływa na całe życie. Towarzyszą my negatywne uczucia, ból fizyczny i złe emocje. 

Kluczowe pytania

Lubisz siebie?

Można w kilku krokach wrócić z miłością do samego siebie. To jak bardzo jesteśmy w stanie oddalić się do własnego ja wiedzą osoby, które zmagają się z codziennością. 

Komu zawdzięczamy taki los?

Jeśli rozejrzeć się wokół, to w większości przypadków dostajemy łatwy, szybki i wiele kosztujący dostęp do rzeczy, których nie potrzebujemy. Aha. Wiele kosztuje Nas brak zastanowienia się nad tym, co właściwe w życiu. 

To, co chcesz zmienić jest w Twoim wnętrzu. W mózgu masz wyuczone sposoby, w jakie patrzysz na świat. Możesz zmienić swój mózg. Przykłady znajdziesz m.in. w publikacji Zmień swój mózg, zmień swoje życie.  Czego potrzebujemy do prawidłowego rozwoju. Co jest nam potrzebne do tego, żeby wrócić do samego siebie. Czy bez wariactw i nikomu niepotrzebnych fantasmagorii, jakie wmawia się Nam od świtu do wieczora można być szczęśliwym? 

Czy wiesz, że masz możliwość wyboru?

Czy miałaś okazję poznać osobę Viktora Frankla? Czy wiesz jak okrutne chwile przeżył w życiu?

Życiowe rozwiązania, które pozwoliły mu przeżyć piekło możesz zastosować w swoim życiu. Autorka daje możliwość skorzystania z ogromnej wiedzy autora. 

Znasz Jacka Canfielda?

Jest to jeden z najskuteczniejszych ludzi na świecie. Stworzył i pokazuje jak wprowadzić w życie zasady szczęścia. Jak można inaczej nazwać reguły, dzięki którym osiągasz to, co chcesz, tam gdzie jesteś przy pomocy tego, co masz. Chcesz więcej? Znajdziesz to w drodze do celu. 

Czy wiesz, że zmieniasz się?

Nieustannie. Twoje myśli, czyny i działania mają wpływ na życie. Oto przykład spojrzenia, jak myśli, zdaniem autora i działania wpływają na wodę. Pozytywne myśli, wpływ myślenia na zmiany. 

W czym tak książka może Ci pomóc?

 

Korzyści z przeczytania tej książki

[check_list ]

 • Zaczniesz żyć z miłością do siebie
 • Przestaniesz odczuwać strach
 • Nauczysz się wybierać myśli, których chcesz słuchać 
 • Zyskasz umiejętność modulowania swoich potrzeb
 • Odkryjesz sposoby dbania o siebie
 • Spełnisz swoje marzenia
 • Pokochasz swoje ciało
 • Spotkasz odpowiednich ludzi na swojej drodze
 • Zobaczysz jedyne możliwe piękno, piękno w sobie
 • Poznasz sposoby, jak akceptować siebie
 • Poznasz moc tworzenia Twojego życia
 • Odkryjesz moc natury,
 • Zyskasz umiejętność widzenia piękna wokół siebie, zobaczysz piękno w sobie
 • Wzmocnisz poczucie własnej wartości
 • Odkryjesz, że sposób, w jaki postrzegasz świat postrzegasz siebie
 • Uwolnisz się od negatywnych schematów 
 • Zyskasz moc zmiany siebie

[/check_list]

Publikacja w pytaniach

[list style=”idea”]

 • O czym jest ta książka?

O zmianach, jakich nasz organizm potrzebuje w ciele, umyśle i w duszy. O potrzebie miłości, jak ją znaleźć i czego trzeba się nauczyć, żeby jej doświadczyć.

 • Jaka jest wartość tej książki?

Książka jest pisana z serca. To widać. Autorka napisała ją po własnych doświadczeniach oraz przykładach z życia swoich bliskich i osób, z których spotyka w swojej pracy i życiu osobistym.

 • Jakie daje rozwiązania?

Techniki i sposoby na zmianę własnych zachowań. Zaskoczyła mnie łatwość i przystępność rozwiązań. Ćwiczenia są do wykonania w nieprawdopodobnie łatwy sposób. Czy jest to zasługa samych ćwiczeń czy łatwości ich przedstawienia? Pozostawiam to do rozstrzygnięcia Tobie.

 • Czy są przykłady z życia inny osób?

Tak są, jednak największa wartość tej książki jest w ćwiczeniach i punktach, jaki Sarah zawarła na kartach tej książki. Daj sobie szansę, zwiększ poczucie własnej wartości. Naucz się jak radzić sobie ze stresem.

 • Jaka jest ilość stron?

208

 • Jaka jest dostępność książki?

      W biblitekach 

 • Autor

Sarah Maria [/list]

 


Źródło: www.Motiwa.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *