Niska samoocena, to podświadomość rozwiąże Twoje problemy

Masz prawo do szczęścia. Aby skorzystać z tego prawa i poczuć to, co powinno być celem człowieka w życiu należy spełnić warunek. Jaki to jest warunek? Plany na ten dzień były jasne. Pojechać na umówione spotkanie w sprawie pracy. Zaprezentować się tak, żeby na pierwszym spotkaniu złożyli ofertę, by przestać się martwić jak znaleźć pracę. Babcia czekała na nią o 12 stej, więc pozostało oddać książki i zrobić zakupy.

Przez chwilę chciała to sobie zapisać, taka mała ściąga na środę pełną atrakcji. Ale co tam. Rzecz w tym, że jakoś od rana Magda nie mogła się zebrać i wprawić w odpowiedni nastrój. Ta pewność siebie. To całe ględzenie o pechu i powtarzających się wpadkach. Miała tego już powyżej… kokardy.

[jbox color=”blue”] Tą książkę wziąłem do ręki skuszony okładką. Pomyślałem, że jest tak cienka, że uporam się z nią momentalnie. Cienka to ta książka jest, ale jednocześnie niezwykle treściwa. [/jbox]

Autobus przyjechał punktualnie. Nieliczne wolne miejsca szybko się zapełniły. Ruszyli. Przystanki pojawiały się i znikały w ruchu ulicznym, a wraz z nimi ludzie i ich codzienne, środowe plany. Na ekranie monitora zaczął się spot reklamowy z tańczącymi śliwkami.

Tłum naciskał co raz bardziej. Duchota i ścisk był trudny do opisania.

– Halo, Panie kierowco! – Kilku pasażerów zawołało energicznie.

Moc Podświadomości - ZmianyNaDobre.pl

– Przepraszam! – Magda krzyknęła do kierowcy. Przegapiła przystanek.

Autobus stanął. Droga do wyjścia przypominała tor przeszkód. Przyciśnięciom między siedzącymi i wiszącymi na poręczach pasażerami nie było końca. Na koniec wytrzymała jeszcze spojrzenie kierowcy. Uśmiechnęła się i pomachała ręką do pasażerów.

– Dziękuję! – krzyknęła ruszając w kierunku parku i budynków administracji firmy. To się stało kolejny raz. Zamyśliła się na tyle skutecznie, że omal nie przejechała swojego przystanku.

Stukot obcasów zadźwięczał na drewnianej podłodze korytarzu. – Boże, jestem spóźniona. Gapa ze mnie. – Skarciła się w myślach. Przyspieszyła. Kartki na ścianach i w gablocie na półpiętrze informowały o lokalizacji rekrutacji. Stukot przyspieszył. Niewyraźny obraz własnej twarzy wyostrzał się. Po kilku sekundach pojawił się przyciemnianej szybie. Nacisnęła klamkę. Drzwi ustąpiły. Skierowała się do sekretariatu.

– Ja na spotkanie, na 11 stą.

– Dzień dobry, słucham, w czym mogę pomóc? – Dzień dobry

– Spotkania już trwają, zaczęły się punktualnie, proszę usiąść na korytarzu, sprawdzę czy Pan dyrektor znajdzie czas. Pani godność?

– Magda Borkowska.

– Pani Borkowska! Korytarz tętnił życiem. W rzędach krzeseł pod ścianami brakowało miejsca. Magda usiadła obok sekretariatu. Zegar tykał, kolejne osoby weszły na spotkania do sąsiednich pokoi.

Magda podeszła do drzwi.

– Skontaktujemy się z Panią, pozwolimy sobie zatrzymać aplikację i skontaktujemy się, jeżeli oczywiście Pani się zgadza?

– Tak, eee tak oczywiście. 

Zaskakująco łatwo Magda traci szansę zmiany w swoim życiu. Jej sytuacja finansowa jest tragiczna. Z niewiadomego powodu nie może ostatnio nic dobrze wykonać. Spóźnia się na spotkania, ma mętlik w głowie. Myśli galopują jak oszalałe bez składu i ładu. Innym razem płynął leniwie niczym chmurki na niebie. Dlaczego tak się dzieje? Te ciągłe pytania:

 • Jak znaleźć pracę?
 • Jak rozwiązać problemy rodzinne? 
 • Jak znaleźć pracę?
 • Jak pozbyć się lęku?
 • Jak znaleźć miłość?
 • Jak zarabiać pieniądze?   

Jaka zmiana pomoże w takiej sytuacji?

Podświadomość nie wybiera lepszych czy gorszych myśli. Każda traktowana jest na serio. Bez względu czy jest dobra czy zła. Poważna czy śmieszna. Karmisz swoją podświadomość tym, co uważasz za słuszne. Rzecz w tym, że w wielu przypadkach masz inne spojrzenie na rzeczywistość, często błędne. Każdy z nas, 24h na dobę, w każdym miejscu na świecie ma dostęp do nieograniczonej potężnej mocy. Tą mocą podświadomość. Służy Ci, jak najwierniejszy kompan i przyjaciel na całe życie. Dostęp do niej masz poprzez myśl.

Życie jest trudne. Jeżeli ktoś zapomina o tym, szybko się przekonuje, że jest to prawda. Można jednak sobie ułatwić życie.

[quote]Za pośrednictwem świadomych myśli podsuwasz jaj plan działania, dzięki któremu osiągniesz to, w co wierzysz. Jeśli ktoś ci mówi, że nie masz żadnych zdolności, a ty w to kłamstwo uwierzysz, podświadomość zrobi wszystko, by twoje uzdolnienia pozostały ukryte. Jeżeli natomiast nie uwierzysz w takie hamujące twój rozwój zapewnienia, przyzna ci rację, stwarzając najróżniejsze możliwości do wykazania się talentami. Jest ona jak zwierciadło. Nie rozważa niczego ani się nad niczym nie zastanawia; bezkrytycznie przyjmuje wszelkie sugestie twojej świadomości. Funkcjonuje dzięki temu, czego jej dostarczasz, w sposób, jaki jej bezpośrednio lub pośrednio narzucisz. Podtrzymuje życie, ale zawsze w oparciu o twoje myśli o odbierane od ciebie przekonania.[/quote]

A. Patterson, Moc Podświadomości, s. 12

Kluczowe pytania

[list style=”star”]

 • Jaka zmiana pomoże Tobie, aby zmienić to co jest dla Ciebie niewygodne?

Ważne jest w życiu to co myślimy. Istotne są myśli o nas samych.

 • Czy lubimy siebie i akceptujemy takimi jak jesteśmy?
 • Jak często myślimy o innych?[/list]

Najważniejszą osobą w życiu dla nas, jesteśmy my sami. Ważne jednak jest to, czy jesteśmy otwarci na inne osoby.

Myśli decydują o jakości życia. Podświadomość nie wybiera sobie lepszych czy gorszych myśli. Każda jest brana na poważnie, bez względu czy jest dobra czy zła. Podświadomość na równi akceptuje także myśli poważne i te niepoważne. Nie robi różnicy także dla rzeczy prawdziwych i nieprawdziwych. Bierze całe myśli, nie rozdziela prawdy od fałszu.

[quote]

[list style=”star”]

 • Jak bardzo chcesz się stać nową osobą?
 • Jak bardzo chcesz pozbyć się dawnych przekonań, uprzedzeń i negatywnych myśli?
 • Jak bardzo chcesz zmienić własne życie?
 • Jak bardzo chcesz poprawić swoją codzienność i być szczęśliwy?[/list]

[/quote]

Moc Podświadomości, s. 17

Twoja przyszłość jest uzależniona od sposoby, w jaki myślisz. To w jaki sposób myślisz będzie miało wpływ na Twoje życie. W podświadomości są zapisane rozwiązania wszystkich Twoich problemów.

[list style=”star”]

 • Jak trafić do swojej podświadomości?[/list]

Łatwiej niż Ci się wydaje.

Publikacja w pytaniach

[list style=”idea”]

 • O czym jest ta książka?

O potężnej mocy, jaką jest podświadomość.

 • Jaka jest wartość tej książki?

Rozwiązania, które działają natychmiast.

 • Jakie daje rozwiązania?

Praktyczne, które można stosować w każdej sytuacji w życiu.

 • Czy są przykłady z życia inny osób?

Nie, ale są rozwiązania podane w przystępny sposób.

 • Jaka jest ilość stron?

112

 • Jaka jest dostępność książki?

Duża, m.in. w bibliotekach

 • Autor

Anthony Patterson[/list]

Źródło: www.Motiwa.pl