Pewność siebie i potęga podświadomości Twoja droga do szczęścia

moc podswiadomosci

Promienie popołudniowego słońca niezdarnie stopowała markiza. Wraz z wiklinowymi fotelami przypominała dawne czasy świetności lokalu. Twarz Bartka odbijała się w szybie. Myślał. Do spotkania z klientem zostało kilka minut. – Jeszcze dwa i koniec na dziś – zadecydował zamykając notes. Choć na chwilę przestanie myśleć jak zarabiać więcej. Długopis odchylił niezdarnie kieszonkę a plik żółtych karteczek wystających niedbale dopełnił obrazu pomiętego wizerunku.

– Ciekawe – pomyślał Bartek, kiedy Robert, kolega z lat szkolnych parkował nowym modelem samochodu przed restauracją. – Pewnie tata kupił, soda uderzyła mu do głowy. Skwitował krótko. Pieniądze zabrzęczały w szkatułce na rachunek. 

[jbox color=”blue”] Przechodziłem obok tej książki bez mała 5 lat. Był okres, że była przy mnie, był że oddalała się bez słowa. Patrzyłem na nią, wyglądała zachęcająco a ja mimo to nie wziąłem jej do ręki. Kim bym był teraz, gdybym przeczytał tą książkę 5 lat temu? Tego się nie dowiem. Wiem to, że od zakończenia czytania i rozpoczęcia praktykowania jest dużo łatwiej:) [jbutton color=”white” icon=”download” size=”small” link=”https://www.dropbox.com/s/pd41fjnnvo1k9qs/Pot%C4%99ga%20Pod%C5%9Bwiadomo%C5%9Bci-ZmianyNaDobre.pdf” ]PDF Free[/jbutton][/jbox]

Podniósł się z trudem. Rękojeść torby od laptopa jęknęła, szedł w kierunku wyjścia z nadzieją szybkiego dotarcia na przystanek. Wiedział, jak reaguje na takie spotkania, ta jego pewność siebie.

– Hej Bartek! – dogonił go głos z restauracyjnego patio, kiedy zbliżał się do wyjścia.

– O witam, kopę lat, palisz?

– Nie, czekałem na ciebie. Widziałem jak wychodzisz.

– Taak? – zdumiał się Bartek. Ich szkolna znajomość została przerwana nie tylko przez koniec roku szkolnego. Pamiętał dobrze, jaka była sytuacja na imprezie po zakończeniu roku. Przyszli razem, we trójkę, a wychodzili oddzielnie. Wtedy ostatni raz go widział. Robert był bardzo zazdrosny o kuzynkę Bartka. Pokłócili się o jakąś bzdurę. Naskoczył na nią, a kiedy otrzymała od niego pomoc wywiązała się niezła awantura. Zapamiętał go jak gburowatego mruka bez krzty zaangażowania w sprawy kolegów i bliskich.

– Tak, byłem ciekawy jak Ci idzie. Słyszałem, że uwalił cię na ostatnim roku. Ja poszedłem na zerówkę.

– Ooo, rozumiem. Hm, u mnie ok. 2 lata temu skończyłem, już zdążyłem zapomnieć. Fajny wóz.

– Trochę dużo pali, ale jest pojemny, jak jadę w góry nawet śpimy w nim. Po studiach znalazłem pracę w logistyce.

– Hm, super. – Uciął. 

– Jak byś miał ochotę, to może wyskoczymy kiedyś na piwo?

Robert jest pracownikiem firmy logistycznej. Pracuje tam od 2 lat. Zaczął jeszcze w szkole. Pracę znalazł szybko, w zasadzie to nawet nie zdążył dobrze zacząć wysyłać CV. Poszedł na targi gdzie porozmawiał z przedstawicielem agencji pracy. Od słowa do słowa i w poniedziałek zaniósł dokumenty do ich biura przy Złotej. Robert ma swoje mieszkanie, regularnie jeździ na wakacje, bywa, że w kraju. Organizuje imprezy w ramach stowarzyszenia, kręci filmy i ostatnio zdobył nagrodę w konkursie dla amatorskich twórców wideo. Można by powiedzieć, idzie mu. Tak jakość samo się dobrze kręci, według opinii jego znajomych.

Bartek walczy z życiem. Walczy ze sobą. Po rozwodzie rodziców i ekscesach brata nie może się pozbierać. Załatwienie codziennych spraw przychodzi mu z trudem. Ciągle szuka sposobu jak być pewnym siebie?

Kluczowe pytania

[list style=”star”]

 • Jak z mrukliwego, zamkniętego w sobie chłopaka wyrósł odnoszący sukcesy w życiu człowiek?[/list]
To co na zewnątrz, jest odzwierciedleniem tego co w środku. Wewnętrzną przemianę można rozpocząć od zaraz, bez specjalnego przygotowania. Zaangażuj swoją podświadomość. 

[list style=”star”]

 • Jak w krótkim czasie zmienić na dobre swoją sytuację finansową?[/list]

Istotna jest zmiana sposobu w jaki myślisz. Rozwiązanie problemów, które Cię trapią i nie pozwalają godnie żyć tkwi wewnątrz. Twoja podświadomość sprawiła, że myślisz w pewien określony sposób. To co należy zrobić to zmienić sposób formułowania myśli. 

[list style=”star”]

 • Jak uświadomić sobie to czego się chce w życiu? 
 • Jak zdobyć odpowiednią pracę?  
 • Jak przestać lękać się zmian? 
 • Jak zwiększyć pewność siebie?
 • Jak uwierzyć w siebie?
 • Jak do siebie trafić?[/list]

W Twoim wnętrzu jest siła, która może Ci pomóc w życiu. Jest to potężną moc, którą masz na wyciągniecie ręki. To ona sprawi, że otrzymasz w życiu to, czego się spodziewasz. Nieskończonej mocy nie widać, kryje się w Twojej podświadomości. Jeżeli nauczysz się z niej odpowiednio korzystać otrzymasz mądrość i niewyobrażalną moc do zmiany i rzeczy wokół Ciebie. Jeżeli myślisz, że Możesz coś mieć, to masz rację.

Jeżeli myślisz, że nie zasługujesz na więcej zmiany i na więcej to także masz rację. Kluczem do Twojego szczęścia jest odpowiednio korzystać z podświadomości. W krótkim czasie możesz zdobyć odpowiednią wiedzę, proste i zdumiewająco skuteczne techniki, które pomogą Ci w życiu. Podświadomość działa tu i teraz. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, w jakimkolwiek stanie jesteś Twoja podświadomość jest razem z Tobą.

Teraz też zaznajesz mocy podświadomości. To co robisz w życiu, to jak widzisz wydarzenia których jesteś świadkiem, jak je czujesz, widzisz i tłumaczysz sobie jest wynikiem Twojego kontaktu z podświadomością.

Publikacja w pytaniach

[list style=”idea”]

 • O czym jest ta książka?[/list]
Najprostszym i jednocześnie najszybszym sposobie zapewnienia sobie przychylności życia. 

[list style=”idea”]

 • Jak jest wartość tej książki?[/list]
Podaje w przystępny sposób rozwiązania praktyka, stosowane w milionach przypadkach pacjentów, klientów i ludzi, którzy chcieli zmienić swoje życie.
[list style=”idea”]

 • Jakie daje rozwiązania?[/list]
Do zastosowania od zaraz.

[list style=”idea”]

 • Jakie to może mieć korzyści dla Ciebie?[/list]

Wymierne, znajdziesz je w tej książce.

[list style=”idea”]

 • Czy ćwiczenia ułatwiające wdrożenie rozwiązań?[/list]

Tak

[list style=”idea”]

 • Czy są przykłady z życia innych osób?[/list]

Tak, w tym przykłady z życia autora.

[list style=”idea”]

 • Jaka jest ilość stron?[/list]

253

[list style=”idea”]

 • Jaka jest dostępność książki?[/list]

Znajdziesz ją także w księgarni.

[list style=”idea”]

 • Autor
Joseph Murphy[/list]

Podświadomość działa tu i teraz! Spełniaj marzenia!

Źródło: www.Motiwa.pl

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *