Witaj:) dziękuję za odwiedziny. Jesteś tu, bo zainteresowała Cię motywacja, której potrzebujesz w życiu osobistym, w pracy, w sporcie czy w nauce. O tym, że motywowanie w pracy, czy po prostu w życiu nie jest proste już wiesz. Zdajesz sobie również sprawę, że motywowanie siebie jest możliwe, tylko wtedy, kiedy poznasz swoje potrzeby i siebie. 

Ile razy powtarzasz sobie „nie chce mi się tego robić”? A czy jest może tak?

Czy jest coś, co masz zrobić a odkładasz to od tygodnia, miesiąca, roku?

Część rzeczy, którą masz do zrobienia jest dla Ciebie mało atrakcyjna. Zwyczajnie nie zależy Ci na tym.

Teraz trochę o mnie. Mam na imię Rafał. Strony, na których jesteś to moje doświadczenia i sposób patrzenia na otaczający świat.

Osoby, które spotykam, często nieświadomie pokazują i mówią o wielu sprawach i tematach wartych uwagi. Znajdziesz tu, sposoby jak rozwiązać codzienne realne łamigłówki w życiu osobistym, gordyjskie zawodowe węzły, emocjonalne problemy, kalambury dylematów rodzinnych, często lękliwe zachowania, stresujące sytuacje, i wiele wiele innych.

Skąd ta pewność, że znajdziesz tu rozwiązanie? Z pokorą i jednocześnie pewnością daję Ci sprawdzone rozwiązania, których autorzy pomogli milionom ludzi w Polsce i na cały świecie. 

Cel, jaki sobie stawiam jest bardzo prosty.

To, co pomaga innym ludziom w życiu pomoże i Tobie. Takie jest też moje marzenie i jednocześnie cel. Weź dla siebie, choć jedną rzecz i przekaż dalej. Weź tą, która pozwoli Ci zmienić się. Zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu i energii. Czy zmiany można wprowadzać nie będąc zmotywowanym? Nie. Jak sprawić, aby Twoja motywacja była trwalsza? Dzięki wartościom. Jakie są Twoja najważniejsze wartości? 

Oprócz wymiernych korzyści z używania tej strony, oszczędności czasu, pieniędzy i energii jest jeszcze największy prezent do zdobycia. Jaki?

 Jeśli zechcesz rozważyć lekturę tej strony i wziąć coś dla siebie, będę zaszczycony.

Pozdrawiam i życzę zmian na dobre:)

 

Kontakt:

Rafał

Email: kontakt (zwierzę „małpowate”) motiwa.pl

 

NIE WYSYŁAM SPAMU I PROSZĘ O TO SAMO